Dzień Postaci z Bajek, grupa Krasnale

Dzień Postaci z Bajek był u Nas zdecydowanie bajkowy ☺️ Było kolorowo, wyjątkowo… Przebrania fantastyczne u dzieci. Zaczęliśmy od opasek, które dzieci zabrały do domów a następnie dużo, dużo zagadek z latarką z wykorzystaniem kilkudziesięciu bajek Disneya. Dzieci mają je niesamowicie opanowane i trudno było zaskoczyć Nasze ZOOprzedszkolaki a bardzo się starałam. Było też memory bajkowe, w które graliśmy w dwóch grupach i dzieci grały ze mną i z Ciocią Irminą – w tym dniu nawet i my poczułyśmy się jak dzieci 😉 był również angielski, kodowanie z Ciocią Agatą Szymańską… a później „Było sobie studio Disneya” w której wymieszały się wszystkie bajki… i krótkometrażowa dawna bajka „Myszka Miki”… sporo zagadek bajkowych, potańczyliśmy po podwieczorku… Tylko coś za wcześnie dzieci odebrane albo tak dobrze spędza Nam się razem czas 🙂