Dzień kredki, grupa Krasnale

W tym roku również Nasze przedszkolaki obchodziły dzień kredki 🖍️ i kredki były u Nas w każdej możliwej formie wykorzystane 😁 nie tylko rozmawialiśmy o tym, jakie są rodzaje kredek, gdzie największym zaskoczeniem były kredki akwarelowe ale również kredki posłużyły nam do wielu zadań… Kreatywności nie zabrakło. Były zagadkami z latarką gdzie po podpowiedziach dzieci odgadywały co jest w kolorze danej kredki 😁 zdecydowanie Nasze przedszkolaki lubią te zagadki z latarką… Kredki posłużyły Nam również do układania wzorów więc wymienialiśmy się przygotowanymi planszami i podjęte były próby układania we właściwy sposób kredek… zdecydowanie więcej i trudniej muszę układać Przedszkolakom takie plansze. A kredki świecowe? Ale jak to farbą nie można tak dobrze po nich malować 🤔 było dużo, różnorodnie i mam nadzieję, że ciekawie 😉