Kolejni Absolwenci!

W piątek po południu pożegnaliśmy drugi rocznik absolwentów naszej szkoły. Były łzy wzruszenia i wiele emocji. Rodzice najlepszych uczniów otrzymali listy gratulacyjne z rąk dyrekcji. Był to również czas podsumowań i gratulacji. Statuetkę otrzymał Pan Dominik Świejkowski, który kolejny rok, w swoim wolnym czasie, przygotowuje drużynę do ogólnopolskiego programu Odyseja Umysłu. Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie Kangur otrzymała Liliana Puto oraz Szymon Fajfer. Pierwsze miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego zdobył Alex Gerc, natomiast w tej samej olimpiadzie Antoni Gruszczyński zajął 7. miejsce. Podziękowania trafiły również do Agnieszki Grześkowiak, Igora Kazyaki oraz Antoniego Kausa za aktywny udział w pracach samorządu szkolnego. 
Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, a naszym absolwentom dodatkowo wytrwałości i dużo pomyślnych wiatrów 🙂