A czy Wy znacie wulkany? :-)

Mateusz – wulkan uśmiechu

Adrian – wulkan energii i siły

Krystian – wulkan piłki nożnej

Adam – wulkan organizacji 

Eugeniusz – wulkan dobrego humoru

Mikołaj – wulkan majsterkowania

Ignacy – wulkan szybkiej pracy

Marysia – wulkan dobrej zabawy 

Jagna – wulkan pięknego rysowania

Iza – wulkan indywidualności

Olgierd – wulkan smacznych przekąsek

Antosia -wulkan porządku i bezinteresownej pomocy


To nasi uczniowie, którzy całe trzy lata przygotowywali się na następny krok, czyli przejście na szkolny, wyższy level. W swoim przedstawieniu klasa II podsumowała ich dotychczasowe doświadczenia. To klasa, która świetnie się zgrała, niczym bratnie dusze, a słynie najbardziej ze swoich wspólnych tańców, którymi zaraża innych uczniów 🙂 Wiemy, że doskonale poradzą sobie w IV klasie! Na zakończeniu podsumowaliśmy nie tylko poczynania trzecioklasistów. Wielkie gratulacje należą się Franciszce Pajchrowskiej, która otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Kangur oraz Arturowi Testaturowi za zdobycie I miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpusek z języka angielskiego. Podziękowania otrzymali również rodzice z trójki klasowej Wulkanów. Wielkie podziękowania otrzymała również jedna z mam, pani Marta Kędzia, która cały rok organizowała dla naszych uczniów pogadanki z prawnikami, tłumaczyła zawiłe przepisy i zapoznała naszych uczniów zdecydowanie bliżej z Konstytucją. Podziękowania otrzymali również Mikołaj Maserak oraz Frania Pajchrowska za aktywne działania w samorządzie szkolnym.
Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji 🙂