Bal Ósmoklasistów

Jak to mówił klasyk „Ach, co to był za bal!”


Ósmoklasiści wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami spotkali się w hotelu Almarco, by wspólnie celebrować ostatnie chwile razem. Bal uroczyście rozpoczął się od poloneza. Następnie nasi uczniowie wywoływali nauczycieli „do tablicy”, by od serca podziękować każdemu z osobna za cierpliwość i pracę jaką ich obdarował. Podziękowania zostały skierowane również do wszystkich rodziców, a dodatkowo, Ci którzy poświęcali swój dodatkowy czas przy działaniach w trójce klasowej otrzymali dyplomy przygotowane przez uczniów. Ostatnie wielkie podziękowania od uczniów wraz z aniołem wykonanym przez jedną z uczennic trafiły do kolejnej mamy, Pani Agnieszki Nowak, która ugościła całą klasę w swoich domkach i zorganizowała im niezapomniane nocowanie na koniec tego etapu edukacyjnego. Pełne wzruszeń przemówienia wygłosili dyrektor oraz przedstawiciel rodziców. Uczniom zostały rozdane birety, ale nie takie zwykłe. Każdy w sobie krył różne pozytywne słowa, które uczniowie wzajemnie pisali o sobie 🙂 Na koniec oficjalnej części wjechał tort, gdzie przy piosence „We are the champions” ósmoklasiści po raz kolejny rzucili swoimi biretami.

Jak się wszyscy bawili, zobaczcie sami 🙂