Konkurs piosenki świątecznej

W naszej szkole odbył się szkolny konkurs piosenki świątecznej. Każda klasa zaprezentowała wybrany przez siebie utwór. Były występy acapella oraz z całymi zespołami instrumentów. Pojawiły się takie utwory jak: „Jedziemy z górki” i „To Mikołaj” Orkiestry Mamy Śpiewamy, „Last Christmas” Wham! i kilka kolęd. Każda klasa starała się zaprezentować jak najlepiej:)Na koniec występów samorząd szkolny złożył wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia oraz rozdał czekoladowe mikołaje. Mikołaje zostały zakupione z akcji piernikowej, którą nasz samorząd zorganizował, żeby zebrać środki na przyszłe akcje. A w trakcie obrad jurry samorząd zaprosił wszystkich uczniów do wspólnego kolędowania 🙂 Jurry nie miało łatwego wyboru.W młodszych klasach wygrała klasa II, a w starszych: klasa VI.

Gratulujemy 🙂