Przedświąteczny czas Rakiet

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. Czas magii, ciepła, przyjaźni i wielu przygotowań. Klasa II już od początku grudnia zaczęła wielkie przygotowania. W ramach akcji Rodzice -Dzieciom odwiedziła nas mama Wiktora, z którą uczniowie przygotowali pierniki. Zarówno podczas pieczenia jak i lukrowania zabawa była świetna! Dzieci również samodzielnie wymyśliły i przygotowały ozdoby naszej sali. Wspólne ubieranie choinki, świąteczne plakaty, ozdoby, zimowe obrazki, łańcuchy…. to tylko niektóre ich pomysły, które zrealizowali. Rakiety własnoręcznie przygotowały także małe, świąteczne prezenty dla rodziców i nauczycieli. W ostatni dzień szkoły urządziliśmy sobie świąteczny chill. Na kocykach wspólnie zagraliśmy w ulubione planszówki, pośmialiśmy się przy kalamburach i obejrzeliśmy świąteczny film wybrany przez uczniów.