Wspólna wigilia

Klasy I-III wspólnie z rodzicami i nauczycielami spotkały się na wspólnej wigilii. Przy syto zastawionych stołach spotkanie rozpoczęło się od życzeń pana dyrektora, który symbolicznie przełamał się z wszystkimi opłatkiem. Zaraz po nim życzenia dla wszystkich złożyli przedstawiciele naszego szkolnego samorządu. W ramach konkursu rodzice z każdej klasy zaśpiewali przygotowaną przez siebie świąteczną piosenkę. Ze swoim repertuarem wystąpili także uczniowie klas. Na zaproszenie klasy III przybył również dziadek Antosi, który poprowadził wspólne kolędowanie grając na swoim akordeonie. Tak cudowne spotkanie nie mogło odbyć się bez wizyty Gwiazdora. Nasz gość rozdał wszystkim uczniom prezenty. Zaraz po tym dzieci rozdały swoje upominki rodzicom i nauczycielom. To było magiczne spotkanie.