Wycieczka do Wrocławia

Dnia 8 czerwca klasy 5-8 wyjechały na wycieczkę do Wrocławia. Podróż zaczęliśmy od spotkania ze zwierzętami z całego świata, czyli w zoo. Różnorodne stworzenia od słoni indyjskich po zebry z Afryki można było zobaczyć z odległości paru metrów. Następnie wybraliśmy się na rejs wzdłuż Odry statkiem „Goplana”. Gdy przebyliśmy drogę wzdłuż natury i wielu mostów, wyruszyliśmy w stronę rynku, przechodząc przez Starówkę. Wtedy nadszedł czas na zakup pamiątek i jedzenia. Później autokarem dotarliśmy do „Tarczyński Arena”, gdzie mecze rozgrywa Śląsk Wrocław. Można się było poczuć jak Robert Lewandowski, zwiedzając szatnię, gdzie grała polska reprezentacja. Wycieczkę zwieńczyliśmy wyjściem do McDonalda. Wyprawa do Wrocławia była świetną okazją, żeby wspólnie spędzić czas i zobaczyć staroświecką architekturę miasta.