Szalony Dzień Rodziny!

Uczniowie klasy I i II świętowali Dzień Dziecka nie tylko w środę. Także z tej okazji w piątek spotkali się w szkole w Wilkowyi, gdzie czekała na nich nocka pełna wrażeń. Na początek wyruszyliśmy w podróż dookoła Wilkowyi i wspólnie rozwiązaliśmy quest wielkopolski. Dzieciaki oprócz spaceru przez wieś i urokliwy las poznały postać Iwaszkiewicza i dotarły do starego wodnego młyna nad Lutynią, który inspirował tego poetę. Po powrocie do schroniska, w którym spaliśmy, czekała już na uczniów przepyszna pizza. Nie obyło się również bez zabaw w małpim gaju i na hali gimnastycznej.Kolejny dzień obfitował we wspaniałą, rodzinną zabawę. Rano dojechały do nas rodziny naszych uczniów. Dzieci przedstawiły mały artystyczny pokaz oraz zachęciły do szukania w sobie dziecka. Rodzice chętnie z nami zatańczyli, pobawili się chustą animacyjną, a potem rozegrali intensywny mecz w dwa ognie. Na koniec wszyscy (w iście piknikowym klimacie) zasiedli przy ognisku:) Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tego rodzinnego przedpołudnia!