„Pierwsze dni razem”

W dniach 22.08. – 26.08. 2022r. w naszej szkole odbyły się dni adaptacyjne klasy 1. Progi szkoły przekroczyło 13 uczniów: ZARADNYCH, ODWAŻNYCH, ORYGINALNYCH.  Podczas adaptacji poznawaliśmy siebie, współpracowaliśmy, uczyliśmy się być ze sobą, graliśmy i oczywiście świetnie się bawiliśmy :).  W pierwszych dniach  naszej klasowej przygody wybraliśmy się  na piknik, spacer oraz do SPA, gdzie w maseczkach odpoczywaliśmy pod palmami. W następnym dniu nasze nogi zaprowadziły nas na plac zabaw przy szkole muzycznej, gdzie po zmaganiach sportowych odbył się wyrzut proszków Holi. Kolory Holi to wysokiej jakości sypki puder, który sprawił nam ogrom uśmiechu na twarzy :). Przez chwilę niebo nad naszymi głowami stało się kolorowe. To był wspaniały tydzień. Do zobaczenia 1 września.