Zuzia laureatką Żywego Powstania

Zuzanna Nowakowska z klasy III została laureatką konkursu plastycznego „Żywe powstanie” organizowanego z okazji 105 lecia Powstania Wielkopolskiego przez Instytut Poznański. Uroczysta gala ogłoszenia wyników odbyła się 9. grudnia w Muzeum Archidiecezjalnym -Ostrów Tumski w Poznaniu. Na gali nagrody wręczali m.in. Kevin Nowacki – prezes Instytutu Poznańskiego, Robert Gaweł – Wielkopolski Kurator Oświaty, czy Jadwiga Emilewicz – była posłanka. W trakcie wydarzenia mogliśmy wysłuchać występu pianistki, rapera, a także zwycięzców tegorocznej i zeszłorocznej edycji konkursu.

Na konkurs wpłynęło prawie 400 prac, nie tylko z wielkopolski, Polski, ale także ze szkoły polonijnej w Hiszpanii. Jest to wielkie wyróżnienie dla naszej uczennicy.

Serdecznie gratulujemy Zuzi!