Oskarowy Dzień Edukacji Narodowej

        W dniu 13 października 2023r. cała społeczność szkolna oraz nauczyciele zebraliśmy się na Gali Oskarowej z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczysty apel poprowadziły dwie piękne damy Natasza i Franciszka. Dyrektor, Pan Maciej Konieczny złożył wszystkim zebranym życzenia z okazji naszego wspólnego święta. Następnie prowadzenie przejęli uczniowie klasy 10, gdzie mogliśmy wysłuchać Dj Piotrasa i Arasa, którzy wytłumaczyli nam dlaczego w tym dniu obchodzimy to święto. Wkrótce potem mogliśmy ujrzeć na własne oczy Sanah. Oj tak…. to niesamowite, Sanah na żywo zaśpiewała swój wielki przebój „Kawka na wynos”. Po wszystkich występach nastąpiło rozdanie OSKARÓW. 

         W imieniu samorządu szkolnego statuetki wręczyli nauczycielom uczniowie klasy 10. Śmiechu było co nie miara.

       Życzymy Wam, Drodzy Nauczyciele, abyście na całe życie pozostali takimi cudownymi i kochanymi osobami.