Międzynarodowy dzień kropki w przedszkolu

Jak co roku Nasze ZOOprzedszkolaki obchodzą Międzynarodowy Dzień Kropki. Dlaczego? Dlatego, że jako nauczyciele mamy jeden cel – obudzenie w dzieciach niezamierzonych pokładów kreatywności, nieszablonowego myślenia, odkrycie ukrytych, często pod płaszczykiem nieśmiałości, drzemiących w dzieciach talentów, a co najważniejsze… Zbudowanie w dzieciach poczucia wartości, samoakceptacji, wiary we własne możliwości. Dlaczego? Dlatego, że jeśli nie Nasze ZOOprzedszkolaki to kto? ☺️Dokładnie tak, jak było to w głównej bohaterce tego dnia – Kropce czyli „The Dot”. To właśnie Kropka pozwoliła Vashti uwierzyć w siebie. Dzięki temu dla książkowej bohaterki przestało istnieć zdanie „nie potrafię” – dokładnie takimi Kropkami chcemy każdego dnia być dla Naszych Przedszkolakiem. Początkiem Ich pięknej drogi do spełniania własnych marzeń, osiągania mniejszych i większych sukcesów. Przy okazji, gwarantujemy zawsze dużo zabawy, śmiechu, nietypowych form wyrażania twórczości, gdzie narzędziem do tworzenia może być u Nas wszystko ☺️