Szkolny DZIEŃ KROPKI

W ramach dyżuru miesięcznego, klasa II, zaprosiła klasy I-VIII do wzięcia udziału w konkursie na „NAJPIĘKNIEJSZY OBRAZ KROPKOWY” z okazji Dnia Kropki. Na szkolnym holu, już od rana cała społeczność szkolna mogła przyglądać się wystawie galerii kropkowych. Następnie odbyło się głosowanie i uroczysty kropkowy apel, na którym  wysłuchaliśmy opowiadania z książki Petera Reynoldsa „KROPKA”, po czym klasa II ogłosiła wyniki zwycięzców i rozdała dyplomy oraz nagrody. 

w klasach I – III:

1 miejsce – klasa II

2 miejsce – klasa I i III

w klasach IV-VIII:

1 miejsce – klasa VIII

2 miejsce – klasa IV

3 miejsce – klasa VIII

Wyróżnienie – klasa V

Po apelu skorzystaliśmy z fotobudki stworzonej przez klasę II, zaśpiewaliśmy piosenkę, pt. „Kropka tu, kropka tam” oraz utworzyliśmy na boisku szkolnym ogromną kropkę. No i  K R O P K A.