Przy wielkanocnym stole

Ostatni dzień  w szkole, poprzedzający  Święta Wielkanocne, różnił się od pozostałych. W tym dniu odbyło się tradycyjne świąteczne śniadanie wielkanocne klas I – VIII. Wszyscy uczniowie zasiedli do wcześniej przygotowanych stołów, pełnych tradycyjnych potraw. Zapach świeżego chleba, jaj, kiełbasy, świątecznych bab, mazurków  zachęcał i zapraszał. Oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianek od  Wielkanocnego Zająca, który w tym roku pochował paczki w różnych zakamarkach szkoły i boiska. W ramach dyżuru klasowego – klasa I zorganizowała konkurs na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”. Napłynęło 48 prac. Jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie kartki były przepiękne. Wyniki konkursu klasa I ogłosiła podczas wspólnego śniadania wielkanocnego. Dla wszystkich uczestników klasa I przygotowała słodką niespodziankę, a dla wyróżnionych nagrody i dyplomy.

Oto zwycięscy:

W kategorii klas I – III

I miejsce – Maria Pajchrowska, kl. III

II miejsce – Maria Madela, kl. II

III miejsce – Natasza Michalak, kl. I

W kategorii klas IV – VIII

I miejsce  – Liliana Puto, kl. VIII

II miejsce – Igor Herka, kl. IV

III miejsce – Marcin Głębocki, kl. VII