Kasztanowy ogródek – Krasnale

Korzystając z jesiennych skarbów, które Nasze Przedszkolaki zebrały podczas spacerów postanowiliśmy założyć własną, małą „hodowlę kasztanka”. Jeden kasztan dla Nas to za mało, tak więc podjęliśmy próbę powiększenia Naszych zbiorów. Kasztanów Przedszkolakom nie brakowało, a że posiadają już doświadczenie w zakładaniu własnych ogródkowych hodowli, to z przyjemnością i ogromnym zapałem tworzyły własne jesienne ogródki. Było sporo ziemi, jeszcze więcej brudnych rączek ale to, czego było najwięcej to w pełni uśmiechnięte buzie Naszych Przedszkolaków. Jak mawia przysłowie „brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” a Nas ogranicza tylko wyobraźnia, którą staramy się jak najbardziej rozwijać i pielęgnować.