Dzień Kundelka – Krasnale

25 października Przedszkolaki obchodziły Dzień Kundelka. To dzień, w którym nie tylko rozwijamy wrażliwość i empatię na Naszych czworonożnych towarzyszy, o których Dzieci posiadają fantastyczną wiedzę, ale również dzień, w którym, jak przystało na Nasze Przedszkole – kreatywnie i nieszablonowo przeprowadzamy zajęcia ponieważ nuda nie jest wskazana. Była to znakomita okazja aby rozwinąć dotychczasowe umiejętności kulinarne i Przedszkolaki zajęły się wypiekiem kruchych ciasteczek, oczywiście tematycznie do dnia, w kształcie kosteczek. Czy było dużo mąki, również na sobie? Było! Czy było dużo zabawy? Było! A czy ciasteczka były przepyszne? Oczywiście były i szybko zniknęły. Każda okazja do kreatywnego, twórczego działania jest idealna i jak najbardziej z tego korzystamy. 🙂