Biali vs. Czarni

Klasy druga i trzecia na koniec października wzięły udział w zabawie w ramach balu wszystkich świętych pt.” Biali kontra Czarni”. Uczniowie podzieleni na dwa zespoły do swojego koloru wymyślili resztę nazwy. I tak powstały „Białe Duchy” i „Czarne Pantery”, które rywalizowały w sportowych potyczkach. Oczywiście zaczęliśmy od tanecznej rozgrzewki, gdzie każdy starał się zatańczyć między innymi do kultowego hitu Michaela Jacksona „Black and white”. Dalej uczniowie mierzyli się z nietuzinkowymi konkurencjami, w których zdobywali punkty dla swoich drużyn. Zabawa była przednia! Nutka rywalizacji dodała zabawie charakteru. Po kilkunastu konkurencjach okazało się, że każda z drużyn zdobyła po 16 punktów. Po ogłoszeniu wyniku wspólnie zatańczyliśmy na dworze taniec „chocolate”, bo ona też występuje w jasnej i ciemnej wersji:) Na koniec wszyscy zasiedliśmy do biesiady z pysznymi drożdżówkami. Było ekstra! 🙂