Kreatywna palma

Uczniowie pierwszej klasy w niedzielę palmową wzięli udział w konkursie na palmę, który odbył się jak co roku podczas średzkiego kiermaszu wielkanocnego. Uczniowie zaprezentowali swoją wyjątkową palmę. Czemu była wyjątkowa? Na czubku stworzyli głowę zająca, a na dole pozawieszali małe jajeczka, których nasz zając pilnował:) Kreatywne podejście bardzo się opłaciło. Dzieciaki zdobyły pierwsze miejsce i wygrały cały pakiet artykułów plastycznych, które w ich rękach na pewno zostaną dobrze wykorzystane:) Po konkursie na scenie pojawiły się Frania Pajchrowska i Antosia Dudaszek z pierwszej klasy, które przy akompaniamencie wuja Piotra, Zuzi Wojciechowskiej i Marka Dolaty dały prawie godzinny koncert:)