W wigilijnym nastroju

ZOOspotkania zawsze są pełne radości, ciepła i życzliwości. Tym razem również tak było. Nasza szkolno-przedszkolna wigilia odbyła się w Ośrodku Kultury. Rozpoczęliśmy od przedstawień jasełkowych w wykonaniu dzieci. Gdy wszyscy już zasiedli do pięknie przystrojonych stołów, dyrektor, Maciej Konieczny, złożył wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne, a nasz katecheta, ksiądz Lisek pobłogosławił i życzył wszystkim wszelkich łask Bożych. Jak tradycja nakazuje, w wielkiej przyjaźni przełamaliśmy się opłatkiem. Dyrektor również ogłosił wyniki konkursu na najładniej ozdobioną salę. Ale to nie koniec! Oczywiście na tak uroczystym spotkaniu nie mogło zabraknąć najważniejszego gościa. Dzyń-dzyń! I na scenę wkroczył Gwiazdor, który pamiętał o wszystkich dzieciach i ich rodzicach. Dziękujemy rodzicom, dzieciom, nauczycielom za wspólne przeżywanie tych świątecznych chwil i życzymy wszystkim pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i aby kolejny rok był pełen zdrowia i uśmiechu!