Sensozabawy w klasie III

W ramach akcji rodzice-dzieciom odwiedziła nas mama Wiktora z rewelacyjnymi zajęciami sensoplastycznymi. Uczniowie z samego rana byli bardzo podekscytowani. Nasza klasa nazywa się Rakiety, więc Pani Ania stworzyła odległą planetę, której nazwę, podczas burzy mózgów, nasi uczniowie wymyślali. Kolejnym zadaniem było stworzenie kruszca z tej planety. Mieszanie, łączenie i barwienie wyszło naszym uczniom rewelacyjnie. Każdy stworzoną masę zabrał do domu na pamiątkę tej odległej wizyty. Na koniec zostało splądrowanie nowej planety 🙂 I tu nasze rakiety nie hamowały się ani trochę. Bitwa w białym pyle, sensoryczne aniołki i turlanie się po całej planecie zaczęły się od razu po haśle „czas na odkrywanie” 😀 Zabawa była cudowna, a uśmiechy z twarzy uczniów nie schodziły przez cały dzień. Dziękujemy Pani Aniu raz jeszcze!