IV klasa

            IV Klasa nowy etap, nowy wychowawca i nowi My – chyba jeszcze bardziej wybuchowe Wulkany niż dotychczas. Rok szkolny 2023/2024 rozpoczynamy mocnym wejściem w „doroślejszy”etap. Wcale nie mówimy, że się nie boimy, ale wydarzenia ostatnich tygodni umacniają nas w wierze, że BĘDZIE DOBRZE!!!

            Po hucznym rozpoczęciu roku udało nam się już wybrać nowy samorząd klasowy i zająć drugie miejsce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Kropki.

Po tych emocjonujących wydarzeniach  postanowiliśmy odpocząć trochę od murów naszego ZOO i wszyscy wspólnie pojechaliśmy na naszą pierwszą integrację klasową. Zakupy  – by prztrwać (chipsy, czekolada, płatki i mekeo obowiązkowo),  bitwa na Nerfy, nocowanie, długi spacer oraz podróż PKP umocniła nas w postanowieniu, że POCIĄG NIE STAJE, a My jedziemy razem dalej. 12 Wulkanów i Nasza Pani.