Lekcje biologii

            Jak wiadomo lekcje biologii to nie tylko człowiek, ale też bogactwo świata roślin, zwierząt i wszystkiego co nas otacza. Nudne, zwyczajne i bez życia lekcje u nas nie mają miejsca, zapytacie dlaczego? Hmmmmm…. biologia jako dziedzina nauki rozwija się w piorunującym tempie. Gdyby porównać ten szaleńczy rozwój  do codzienności, to biologia jest jak auto Formuły 1 – więc by uczestniczyć aktywnie w tym „wyścigu” zgłębiania tajemnic biologii to m.in. na naszych lekcjach:

  • chodzimy na zajęcia w terenie;
  • twórczo i manualnie działamy, kiedy tylko na to mamy ochotę;
  • korzystamy z interaktywnych modeli dzięki cudownemu programowi Corinth;
  • samodzielnie badamy i obserwujemy naszą przyrodę dzięki np.  mikroskopom czy doświadczeniom.

Na potwierdzenie naszych działań wrzucamy kilka fotek.