Pasowanie na ucznia

  13 października 2022r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej  odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia pierwszej klasy. W tym dniu 14 dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Pani  Małgorzata Kaczmarek, Pan Andrzej Siliński, Pan Piotr Wełniak oraz rodzice pierwszoklasistów.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i mówić wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej Zaradni Odważni Oryginalni – Pana Macieja Koniecznego. Następnie uczniowie otrzymali TARCZE UCZNIA Niepublicznej Szkoły ZOO Zaradni Odważni Oryginalni, które wykuł dla nich sam – Pan Piotr Kowal 🙂  Klasa II zaśpiewała piosenkę o inwestycji, a na zakończenie uroczystości wszyscy zostali poczęstowani przepysznym tortem.       

Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.