Nocowanie w przedszkolu

Tak długo wyczekiwana noc w końcu nadeszła. Późnym wieczorem, podekscytowane Dzieci, dotarły do przedszkola, aby razem spędzić niesamowicie szalony czas. Po ułożeniu swoich posłań, przenieśliśmy się na szkolny hol, gdzie Nasze Przedszkolaki uczestniczyły w sensorycznych zajęciach. Dzieci mogły pobawić się w przepysznym „błotku”. W końcu: brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Przygotowały również kolorowe, intensywnie pachnące i jakże smaczne galaretki. Następnie, po wieczornej toalecie i kolacji, urządziliśmy pidżama party, a całą imprezę zakończyliśmy seansem bajkowym zajadając się popcornem. W końcu wymęczone, lecz szczęśliwe dzieci usnęły, a rano z uśmiechem na twarzach witały swoich Rodziców.