Odysejowa przygoda

Trzy drużyny, czyli 21 uczniów klas I, II, III, 2. i 3. kwietnia, wzięło udział w ogólnopolskim programie Odyseja Umysłu w Gdyni. Przygotowania trwały od listopada. Drużyny zaprezentowały swoje rozwiązania w pierwszym, drugim i piątym problemie długoterminowym. Pokazali się z najlepszej swojej strony i udowodnili, że są zaradni, odważni i oryginalni:) Drużyna z klasy I zajęła 12. miejsce, drużyna z klasy II zajęła 5. miejsce, a drużyna z klasy III zajęła 10 miejsce:) Serdecznie wszystkim gratulujemy! Oprócz zmagań konkursowych drużyny wzięły udział w odysejowej zabawie integracyjnej, zwiedziły centrum naukowe Experyment oraz korzystały z uroków nadmorskich plaż, spacerując i zbierając muszelki:)   Serdecznie dziękujemy tacie Janka i Hani, panu Dominikowi Świejkowskiemu, który bezinteresownie został jednym z trenerów placówki, poświęcając swój czas i angażując się w pełni w trenowanie drużyny.   Wyjazd nie odbyłby się, gdyby nie cudowni sponsorzy, którzy pomogli nam finansowo w naszym wyjeździe. Serdecznie dziękujemy: -Miastu Środa oraz Burmistrzowi, Panu Piotrowi Mielochowi, -Powiatowi Średzkiemu oraz Staroście, Panu Ernestowi Iwańczukowi, -Firmie ALIMA oraz wszystkim, którzy wsparli naszą zrzutkę odysejową. Dzięki Wam, nasi Odyseusze mogli marzyć, myśleć, tworzyć i zaprezentować się na tym wielkim wydarzeniu pełnym kreatywności:)   Podziękowania również dla mamy Zuzi, Pani Joanny Rogackiej-Nowakowskiej za wielkie zaangażowanie oraz stworzenie i administrowanie grupy licytacyjnej oraz wszystkim, którzy wystawili swoje usługi i rzeczy na tej licytacji.   Dziękujemy, dla wszystkich Odyseuszy to była niezapomniana przygoda!