Święto małych i dużych kobietek

8 marca to święto wszystkich pań. Pierwszaki z tej okazji wybrały się na małą wyprawę. Zaczęliśmy od filmu w kinie. „Misiek, ekipa na wakacjach” rozśmieszył wszystkich widzów. Korzystając z dobrej pogody postanowiliśmy spacerkiem wrócić do szkoły. Po drodze odwiedziliśmy galerię miejską, gdzie zobaczyliśmy wspaniałą wystawę różnych zwierząt, które zostały narysowane przez młodzież z naszego powiatu. Bawiliśmy się też na starym rynku oraz na placu zabaw. Spacerując szukaliśmy też pierwszych oznak wiosny. Ale to nie był koniec atrakcji dnia. Po dotarciu do szkoły, nasi chłopcy zaśpiewali dziewczynkom „sto lat” i złożyli wiosenne życzenia wręczając kwiatki i słodkie prezenty. A na koniec jeszcze był wystrzał konfetti!:) Oczywiście pamiętali o wszystkich paniach. Chłopcy rozdali kwiaty i złożyli życzenia wszystkim nauczycielom, pani kucharce, a także (ku zaskoczeniu pań) zostawiły kwiatki z liścikiem dla pań sprzątających.:)