Pączki od 5 rano!

Tłusty czwartek -jest co świętować. Jednak nasi Odyseusze postanowili wykorzystać ten dzień, zintegrować się i dodatkowo zebrać trochę pieniążków na swoją podróż na ogólnopolskie finały. Spotkali się już o 5 rano! Wszyscy w pozytywnych nastrojach zabrali się za robienie ciasta, ozdabianie paczuszek do pączków oraz stworzenia 2 skrzyneczek na datki. Pyszne, a co najważniejsze jeszcze cieplutkie pączusie z czekoladą lub marmoladą można było zdobyć za wrzucenie dowolnej kwoty do odysejowej puszki. Akcja tak się spodobała uczniom i rodzicom, tak bardzo, że ponad 150 smakołyków rozeszło się w mgnieniu oka! Dlatego po lekcjach powtórzyliśmy akcję i dorobiliśmy kolejne pączki. Dzieciakom udało się zebrać ponad 1000zł. Gratulujemy Odyseuszom oraz dziękujemy wszystkim osobom za wsparcie tej smakowitej akcji:)