Szkolna wigilia

Uczniowie w swoich salach zadbali o piękny świąteczny wystrój, a także o odpowiednie przygotowanie wigilijnych stołów. Po złożeniu sobie życzeń zjedli uroczystą wigilię. Z każdej z sal można było usłyszeć wesołe śmiechy i nucenie świątecznych piosenek.W tym dniu nastąpiło również ogłoszenie wyników świątecznych konkursów. Organizowane przez dyrekcję konkursy na świąteczny wystrój sali, na ozdobienie stołu wigilijnego oraz na wykonywanie zadań z kalendarza adwentowego i organizowane przez V klasę w ramach ich dyżuru, czyli konkursy na świąteczną bombkę, opowiadanie oraz świąteczny wiersz. Wszyscy laureaci otrzymali wspaniałe nagrody.Po tych wielkich emocjach uczniowie w salach otworzyli swoje prezenty, które w większości czekały na nich pod klasowymi choinkami.
      Klasy I i II z okazji świąt nagrały również piękny taniec, który zobaczycie tutaj:      https://www.youtube.com/watch?v=dFfxdRc5yZA
      Klasa II nagrała również, w imieniu całej szkoły, życzenia:      https://www.youtube.com/watch?v=1fhT4SoMV-Q
Dziękujemy wujowi Piotrowi za pomoc w nagraniu i obrobieniu filmików. A wszystkim życzymy: WESOŁYCH ŚWIĄT!