Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był jak zawsze uroczysty. Dzień zaczęliśmy apelem. Samorząd uczniowski przywitał zgromadzonych i w imieniu wszystkich uczniów złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom. Klasa VII, która była organizatorem całego przedsięwzięcia zaprezentowała skecz, który w całości stworzyła sama. Zarówno scenariusz, reżyseria jak i scenografia oraz wykonanie należało do ich wyobraźni i umiejętności. Zakończenie skeczu płynnie przeszło w kolejną część, w której każda klasa zaprezentowała od siebie życzenia dla nauczycieli. Były wierszyki, tańce i autorskie piosenki. Po części oficjalnej każda klasa razem z wychowawcami udała się do sal, gdzie wspólnie spędzili razem czas. Niektórzy zrobili wspólne śniadania, inni upichcili gofry, a jeszcze inni obejrzeli razem film. Drodzy nauczyciele, jeszcze raz życzymy Wam dużo spokoju i cierpliwości! 🙂