Mikołajkowa gra miejska vol.3

Ach co to był za dzień pełen wrażeń i niespodzianek! Już po raz trzeci Bomby brały udział w mikołajkowej grze miejskiej. Tym razem również Mikołaj w swoich listach nie powstrzymał się od zagadek i atrakcji. Gra była o tyle inna od poprzednich, że nie była już tylko w Środzie, ale wskazówki doprowadziły nas do pociągu w kierunku Poznania! Samodzielne kupno biletów, podróż pociągiem i tramwajem okazała się niemałą atrakcją. Dla części były to pierwsze takie przejazdy w życiu! Kolejne listy zaprowadziły nas do wioski świętego Mikołaja, gdzie niestety nie zastaliśmy Świętego, ale każdy napisał do niego list z wymarzonymi prezentami, a przemiły elf przekazał nam kolejną wskazówkę. Dalej byliśmy na małym „co nie co” dla brzuszka, aż w końcu dotarliśmy do Gravitacji, gdzie wszyscy wyszaleliśmy się, grając w kręgle:) Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki dla naszych podróżników. Ale to nie wszystko! Wracając (w końcu, po trzech latach naszych poszukiwań), spotkaliśmy Świętego Mikołaja! To było idealne zwieńczenie naszego dnia!:)