Bombowy Dzień Chłopaka

Dziewczyny, a dokładniej Stella i mamy z trójki klasowej nie próżnowały przy organizowaniu Dnia Chłopca dla całej reszty III klasy. Sprawa nie jest prosta, gdy 90% klasy to płeć męska. Ale jak sami zobaczycie na zdjęciach udało się ich zadowolić w 110% 😀 Udała się wielka niespodzianka. Na początek FLYpark w Poznaniu. Hmmm… Zafundowanie uczniom chwili latania to chyba najlepsza opcja na świętowanie. Zabawa na całego przez 2 godziny! Cali czerwoni i bardzo uśmiechnięci pokonywali kolejne atrakcje. Radość, ale i wzajemna pomoc na każdym kroku emanowała od całej klasy. Oczywiście po takim wysiłku musieliśmy trochę odpocząć, więc chłopacy zostali zaproszeni do PizzaHut. Na koniec chłopacy wpadli do kolorowych autek, a nasza zaradna Stella złożyła im życzenia i rozdała na deser po jajku niespodziance:) .
Wszystkim chłopcom na całym świecie z okazji ich święta życzymy takiego bomowego świętowania jak nasze:) .