Odyseja – eliminacje 2018

Jak wiemy, w Odysei Umysłu wszyscy są zwycięzcami. Uczestnicy w różnym stopniu wygrywają: nieszablonowe myślenie, kreatywne podejście do problemów, radzenie sobie w wyjątkowych okolicznościach, odwagę przy występach, naukę kompromisów, umiejętność angażowania się i odysejowych przyjaciół!:) 
We wtorek w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz słodkiej niespodzianki wszystkim odyseuszom. Dodatkowo od odyseuszki i przewodniczącej szkoły Antosi – Marcel otrzymał odysejowy medal! Ciekawi za co? Za to, że mimo iż nie był on członkiem żadnej drużyny, przyjechał do Poznania i razem z mamą kibicował wszystkim odyseuszom! Dziękujemy mu bardzo!:) Wielkie podziękowania przesyłamy również Panu Dominikowi Świejkowskiemu za kolejny rok trenowania i okazywania przy tym wielkiego serca, sporej ilości czasu i kilogramów cierpliwości wobec naszych odyseuszy:) Bo w Odysei Umysłu wszyscy jesteśmy zwycięzcami! 😀